APS Мэдээ мэдээлэл

2018 Доктор Мартин Лютер Кинг, Бага, Утга зохиол ба дүрслэх урлагийн уран зохиолын ялагчид

Зассан: Өнөөдөр Арлингтон нийтийн сургуулиуд 2018 оны доктор Мартин Лютер Кинг, Утга зохиолын болон дүрслэх урлагийн уралдааны ялагчдыг зарлалаа. Энэ жилийн тэмцээнд нийт 1,000 гаруй ирүүлсэн нийтлэлээс арван дөрвөн бүтээлийг шалгаруулав.

Ялагчид 49-р жилийн Мартин Лютер Кинг, Жорж Трибьютын арга хэмжээнд 14-р сарын 18-ний нарны өдөр Уэйкфилд ахлах сургууль дээр оролцох боломжтой. Ялагчид оролцооны дэлгэрэнгүй асуудлаар шууд холбоо барих болно. ” Оюутнуудыг 2018 оны XNUMX-р сарын XNUMX-ны Пүрэв гарагт болох сургуулийн зөвлөлийн хурлаар хүлээн зөвшөөрөх болно.

Сэдвийг уншихын тулд. энд дарна уу.

Утга зохиолын урлагийн ялагчид
K-2 ангиуд
Тэргүүн байр - Изабелла Чой, Тейлорын бага сургууль, 2-р анги
Хоёрдугаар байр - Бриэл Ховард, Оакридж бага сургууль, 2-р анги
Гуравдугаар байр - Тайлер Мосс, Ashlawn бага сургууль, 2-р анги 

3 - 5 ангиуд
Тэргүүн байр - Жимми Бейтс, Глебе бага сургууль, 5-р анги
Хоёрдугаар байр - Жэк Эгге, Маккинлигийн бага сургууль, 5-р анги
Гуравдугаар байр - Ава Жорж, Арлингтон хотын уламжлалт сургууль, 5-р анги  

6-8 ангиуд
Нэгдүгээр байр - Шарлотта Папакосма, Гунстон дунд сургууль - 7-р анги
Хоёрдугаар байр - Сара Миддлтон, Гунстон дунд сургууль, 7-р анги
Гуравдугаар байр - Эллисон Кэмпбелл, HB Woodlawn - 8-р анги  

9 - 12 ангиуд
Тэргүүн байр - Жастин Бокс, Арлингтон Ажил мэргэжлийн академи, 12-р анги
Хоёрдугаар байр - Крисрейн Гилпин, Вашингтон-Ли ахлах сургууль, 9-р анги
Гуравдугаар байр - Жейкоб Симмонс, Вашингтон-Ли ахлах сургууль, 9-р анги  

Дүрслэх урлагийн ялагчид
K-2 ангиуд
Тэргүүн байр - Изабелла Делгадо, Түлхүүр бага сургууль, 2-р анги
Хоёрдугаар байр - Колин Демир, Дисковери бага сургууль, 2-р анги
Гуравдугаар байр - Казиаха Лансдаун, Тейлор бага сургууль, 2-р анги  

3 - 5 ангиуд
Тэргүүн байр - Риз Кларк, Тейлорын бага сургууль, 5-р анги
Хоёрдугаар байр - Вивиан Монако, Дрю модель сургууль, 5-р анги
Гуравдугаар байр - Куинн Фергюсон, Оакридж бага сургууль, 4-р анги  

6 - 8 ангиуд
Нэгдүгээр байр - Кайла Лару, HB Woodlawn Хоёрдогч хөтөлбөр, 6-р анги
Хоёрдугаар байр - Элизабет Айвс, HB Woodlawn Хоёрдогч хөтөлбөр, 7-р анги
Гуравдугаар байр - Иса Валдез-Смит, Х.Б Вудлаун, 6-р анги  

9-12 ангиуд
Тэргүүн байр: Изабель Клейн, Йорктаун ахлах сургууль, 11-р анги
Хоёрдугаар байр - Элма Шишир, Уэйкфилд ахлах сургуулийн 12-р анги
Гуравдугаар байр - Хейли Таненбаум, Йорктаун ахлах сургуулийн 11-р анги