APS Мэдээ мэдээлэл

APS Оюутнууд VA Junior-ийн Шинжлэх Ухааны Академийн хүндэт шагнал хүртдэг

Энэ долоо хоногт Арлингтоны олон нийтийн сургуулийн хэд хэдэн оюутнууд Виржиниа Холбооны их сургуулийн Шинжлэх ухааны судалгааны симпозиумд Виржиниагийн Жуниор академид гэртээ хүндэтгэл үзүүлэв.

Зөвшөөрөгдсөн оюутнууд орно.

Статистикийн шагнал Статистикийн салбарт оруулсан хамгийн том хувь нэмэрийг нотолсон баримт бичигт зориулж Статистикийн шагнал гардуулав.
Каролин Каннингэм; Вашингтон-Ли ахлах сургууль

Доктор ба Хатагтай Престон Х. Лейкийн Хэрэглээний химийн чиглэлээр шагналаа - Хэрэглээний химийн чиглэлээр доктор, хатагтай Престон Х.Лейкийн шагналыг химийн бодис, химийн зарчим, эсвэл химийн аргыг хэрхэн ашиглаж, ашиглаж, ашиглаж байсан эсвэл сайжруулж ашиглаж болохуйц судалгааны ажлын зохиогчдод өгдөг. аврах гэсэн юм.
Райан Марк, Йорктаун ахлах сургууль

Халдварт өвчний шагнал - Энэхүү шагналыг халдварт өвчин судлалын үндэсний сангийн Виржиниа бүлгийн доктор Смит Шадомигийн дурсамжийг халдварт өвчний чиглэлээр гаргасан томоохон судалгааны ажлын нотолгоо гэж тэмдэглэсэн баримт бичигт өгдөг.
Каролин Каннингэм, Вашингтон-Ли ахлах сургууль

Амьтан ба хүний ​​ухаан
Хүндэт дурсамж: Делиа Карран ба Хейли Кинг, Уильямсбург хотын дунд сургууль

Химийн шинжлэх ухаан Б.
Хоёрдугаар байр: Изабелле Ван Вагенен, Гунстон дунд сургууль

Хими А
Хоёрдугаар байр: Майя Элби, Микайла Джонс, Вашингтон-Ли ахлах сургууль

Экологи ба дэлхийн шинжлэх ухаан
Гуравдугаар байр: Авери Донмойер, Уильямсбург хотын дунд сургууль

Инженер Б.
Хүндэт дурсамж: Джаяпракаш Камбхампи, Вашингтон-Ли ахлах сургууль

Инженер ба Математик А
Хүндэт дурсамж: Анна Вестбрук, Уильямсбургийн дунд сургууль

Дэлхий ба байгаль орчны шинжлэх ухаан A
Нэгдүгээр байр: Скайлар Бродовски, Вашингтон-Ли ахлах сургууль

Дэлхий ба байгаль орчны шинжлэх ухаан C
Гуравдугаар байр: Эван Мали, Вашингтон-Ли ахлах сургууль

Дэлхий ба байгаль орчны шинжлэх ухаан D
Гуравдугаар байр: Сидней Руд, Вашингтон-Ли ахлах сургууль
Хүндэт дурсамж: Сабрина Шустер, Вашингтон-Ли ахлах сургууль

Хүний зан а
Нэгдүгээр байр: Грант Харрис, Уильямсбург хотын дунд сургууль
Хүндэт дурсамж: Шушантика Баруа, Кенмор дунд сургууль

Хүний зан байдал B
Гуравдугаар байр: Маргарет Раппопорт, Уильямсбург хотын дунд сургууль

Математик, статистик, компьютерийн шинжлэх ухаан A
Хоёрдугаар байр: Каролин Каннингэм, Вашингтон-Ли ахлах сургууль
Хүндэт дурсамж: Жулиа Биллера, Вашингтон-Ли ахлах сургууль, Дэвид Day, Йорктаун ахлах сургууль

Математик, статистик, компьютерийн шинжлэх ухаан Б
Нэгдүгээр байр: Райан Марк, Йорктаун ахлах сургууль

Анагаах ухаан ба эрүүл мэнд A
Хүндэт дурсамж: Шаелин Демпси, Вашингтон-Ли ахлах сургууль

Физикийн шинжлэх ухаан А.
Хоёрдугаар байр: Александра Уналт, Свансон дунд сургууль
Гуравдугаар байр: Уильям Граф, Уильямсбург хотын дунд сургууль
Хүндэт дурсамж: Колин Берри, Уильямсбургийн дунд сургууль; Купер Донован ба Кайл Уилсон, Гунстон Дунд Сургууль; Жокелин Ла Форс Регли, Уильямсбургийн дунд сургууль

Физик ухаан Б.
Хүндэт дурсамж: Ари Перлстейн; Жефферсоны дунд сургууль

Физик А
Хоёрдугаар байр: Сильвейн Чассагне, Вашингтон-Ли ахлах сургууль

Хүндэт дурсамж: Александр Галин, Иашингтон-Ли

Физик Б.
Хүндэт дурсамж: Сара Рассел-Хантер ба Вашингтон-Ли ахлах сургуулийн Келтон Уильямс нар

Ургамлын шинжлэх ухаан ба микробиологи А
Нэгдүгээр байр: Ануж Хемка, Жефферсон дунд сургууль
Хүндэт дурсамж: Жошуа Голден ба Жейсон Хсу, Свонсон дунд сургууль ба Спенсер Льюис, Гунстон дунд сургууль

Ургамлын шинжлэх ухаан ба микробиологи В
Эхний газар: Ноа Портер; Уильямсбург хотын дунд сургууль

Сэтгэл судлал А
Хоёрдугаар байр: Ио Ковач, Вашингтон-Ли ахлах сургууль
Хүндэт дурсамж: Линдси Градовски, Ати Раттман, Дакота Клаппер, Вашингтон-Ли ахлах сургууль

Сэтгэл судлал Б
Нэгдүгээр байр: Никола МакХью, Вашингтон-Ли ахлах сургууль
Гуравдугаар байр: Карта Вайлнманн, Йорктаун ахлах сургууль