APS Мэдээ мэдээлэл

APS Виржиниагийн Шинжлэх Ухааны Академийн (VJAS) Судалгааны Симпозиумын Excel оюутнууд

140 дээр APS оюутан залуус энэ жил бараг зохион байгуулагдсан 2020 оны Виржиниа мужийн Шинжлэх Ухааны Академийн (VJAS) симпозиумд эрдэм шинжилгээний ажлаа танилцуулахаар сонгогдлоо.

Дараах оюутнууд өөрсдийн хэсгүүдээс шагнал хүртэв. Тусгай шагнал, VJAS хүндэтгэлийн шагнал, тэтгэлэг зэрэг бусад шагналуудыг 2020 оны XNUMX-р сард зарлах болно. Шагнал авсан хүмүүсийн бүрэн жагсаалт, зохион байгуулалт, тэмцээний талаарх нэмэлт мэдээллийг VJAS вэбсайтаас авах боломжтой. www.vjas.org.

Эхний газар
Ариа Кларисс Меррилл (Жефферсон): Химийн шинжлэх ухаан А.
Харриет Г.Шапиро (Жефферсон): Экологи ба дэлхийн шинжлэх ухаан А.
Элейн Чу (Жефферсон): Инженер, технологи А.
Moya Zouhon (Jefferson): Ургамлын шинжлэх ухаан ба микробиологи А

Хоёр дахь газар
Ноа Портнер (WL): Ботаник А.
Стивен Розен ба Жейк Ланиер (WL): Хими А.
Мэй Э. Сьюард (Жефферсон): Экологи ба дэлхийн шинжлэх ухаан A
Michael Dertke & Fardeen Bablu (WL): Инженер А
Эмма Г. Абрамсон (Жефферсон): Инженер, технологи А.
Жулиана Ломас (WL): Дэлхий ба байгаль орчны шинжлэх ухаан A
Estee Ruiz (WL): Дэлхий ба байгаль орчны шинжлэх ухаан B
Мариам Элгинди (Уильямсбург): Хүний зан байдал
Adam Stievater (WL): Микробиологи ба Эсийн Биологи А
Элиз М. Рикард (Жефферсон): Ургамлын шинжлэх ухаан ба микробиологи А.
Бенжамин Портнер (WL): Амьтан судлал

Гуравдугаар байр
Камерон Бек Пихота-Эбботт (Жефферсон): Амьтан ба хүний ​​ухаан
Хэйли Баасансүх (Свансон): Химийн шинжлэх ухаан А.
Рича Дакал (Жефферсон): Экологи ба дэлхийн шинжлэх ухаан А.
Элоиз Минниг (Уильямсбург): Экологи ба Дэлхийн шинжлэх ухаан Б.
Махиа Рахман (WL): Инженер А.
Рафаэл Санчес (Арлингтон Тех): Инженер Б.
София Воулгарис (Жефферсон): Инженер, технологи А.
Лили Оденвелдер (WL): Дэлхий ба байгаль орчны шинжлэх ухаан B
Акира Люкс (Swanson): Физик ухаан ба одон орон
Rose Haron (WL): Статистикийн дүн шинжилгээ ба зөвлөмжүүд

Хүндэтгэлийн Сэтгэгдэл
Сасан Фиске (WL): Ботаник А
Мэдисон Гоук (WL): Ботаник А.
Элизабет Б. Адамс (Хамм): Химийн шинжлэх ухаан А.
Ava M. George (Jefferson): Химийн шинжлэх ухаан A
Дэйзи Максвелл (Свансон): Химийн шинжлэх ухаан А.
Анне Лицато (WL): Хими
Айсла Вермут (Кенмор): Экологи ба дэлхийн шинжлэх ухаан A
Каролин Колукиа (WL): Инженер А
Eyuel Teguwaze Berhanu (Жефферсон): Инженер, технологи А.
Лиам Кинг (Свансон): Инженер, технологи А.
Шарлотт Минниг (Уильямсбург): Инженер, технологи А.
Андреа Гуделл (WL): Дэлхий ба байгаль орчны шинжлэх ухаан A
Элли Поттс (WL): Дэлхий ба байгаль орчны шинжлэх ухаан B
Zoe Salen & Ananya Sinha (Swanson): Физик шинжлэх ухаан ба одон орон
Номинжин Нанси Шинеххүү (Жефферсон): Ургамлын шинжлэх ухаан ба микробиологи
AJaya Shah (Williamsburg): Ургамлын шинжлэх ухаан ба микробиологи А
Колин Берри (Йорктаун): Статистикийн дүн шинжилгээ ба тайлбар