APS Мэдээ мэдээлэл

PTAs-ийн Арлингтон мужийн зөвлөл 2021-22 оны тусгал ялагчдыг зарлав

Өнгөрсөн долоо хоногт Арлингтон хотын эцэг эхийн багш нарын холбоодын зөвлөл (ТТА) нь 2021-22 оны тусгал уралдааны ялагчийг дүүргийн хэмжээнд зарлалаа.

Тусгал нь бүжгийн бүжиг, кино найруулга, уран зохиол, хөгжмийн найруулга, гэрэл зураг, дүрслэх урлагийн чиглэлээр сурагчдыг нийтлэг сэдэвт сэдэвлэн бүтээл туурвихыг уриалдаг үндэсний хэмжээний уралдаан, урлагийг сурталчлах хөтөлбөр юм. Энэ жил “Би дэлхийг өөрчилнө...” уриан дор цэцэрлэгийн өмнөх үеэс эхлэн 12-р анги хүртэлх бүх сурагч оролцох боломжтой.

Ангилал, насны ангилал тус бүрээс шалгарсан шилдэг ялагчийг “Сэдвийн онцлох тайлбар” -аар шалгаруулж, Хойд Виржиниа дүүргийн PTA тэмцээнд өрсөлдөхөөр боллоо. Хөтөлбөр нь мужийн болон үндэсний түвшинд үргэлжилж байна. Асуултаа XNUMX-р сарын Мэддокс хаягаар имэйлээр илгээнэ үү ccptareflections@gmail.com хаягаар явуулна уу.  

Бүжгийн бүжиг
Бага анги (2-р анги хүртэлх цэцэрлэг)
Гайхалтай тайлбар: Кардинал бага сургуулийн Шарлотт Мерфи
Шилдэг шагнал: Элли Форман, Discovery Elementary; Камила Тажуддин, Тейлорын бага сургууль
Гавьяаны шагнал: Арлингтоны Монтессори улсын сургууль Уэсли Доеррер; Уоррен Ридли, Ноттингем бага сургууль; Стейси Ривера Андраде, Барретт бага сургууль; Саймон Шеферд, Кларемонт Иммерсион; Жулиана Уэмсли, Жеймстаун бага сургууль 

IДунд анги (3-аас 5-р анги)
Шилдэг орчуулга: Нина Роберт, Тукахогийн бага ангийн
Шилдэг шагнал: Мэйв Микер, Жеймстаун бага сургууль
Гавьяаны шагнал: Арлингтоны Монтессори улсын сургууль Эван Белл; Dahlia DiSoco, Escuela Key; Рева Шукла Горцис, Кардинал бага сургууль 

Дунд сургуулийн хэлтэс (6-8-р анги)
Гайхалтай тайлбар: Кейт ЛаГард, Томас Жефферсон Мидд
Шилдэг шагнал: Маделин Лунд, Кенмор Миддл 

кино
Бага анги (2-р анги хүртэлх цэцэрлэг)
Гайхалтай тайлбар: Элоиса "Элла" Райт, Эскуэла Кэй
Шилдэг шагнал: Жулиан Линч, Арлингтоны Монтессори улсын сургууль
Гавьяаны шагнал: Арлингтоны уламжлалт сургууль Амелиа Дойл; Арианна Поттер, Кардинал бага ангийн 

Дунд хэсэг (3-аас 5-р анги)
Гайхалтай тайлбар: Элиана Виллвок, Discovery Elementary
Шилдэг шагнал: Arya Kolluri, Arlington Science Focus; Чарли Уайтман, Кардинал бага; Жеймс Виатор, Арлингтоны уламжлалт сургууль
Гавьяаны шагнал: Дрейк Конналли, Кларемонт Иммерсион; Нора Хахс-Тенни, Эскуэла Кэй; Захари МакКэйб, Тейлор бага сургууль; Камилла Ранди, Арлингтоны Монтессори улсын сургууль; Жексон Вамсли, Жеймстаун бага сургууль  

Дунд сургуулийн хэлтэс (6-8-р анги)
Гайхалтай тайлбар: Мэйсон Мирабл, Уильямсбург Мидд
Шилдэг шагнал: Михика Синха, Дороти Хамм Мидд
Гавьяаны шагнал: Сара Дишнер, Свансон Миддл; Лили Снайдер, Томас Жефферсон Мидд 

Ахлах сургуулийн хэлтэс (9-12-р анги)
Гайхалтай тайлбар: Хелена Коннел, Йорктауны дээд 

Уран зохиол
Бага анги (2-р анги хүртэлх цэцэрлэг)
Гайхалтай тайлбар: Валентина Маккой, Арлингтоны Монтессори улсын сургууль
Шилдэг шагнал: Jack Guthrie, Discovery Elementary
Гавьяаны шагнал: Кардинал бага ангийн Клара Фредрикс; Кира Мавенгер, Ноттингем бага сургууль; Ная Пател, Барретт бага сургууль; Алис Пий, Арлингтоны уламжлалт сургууль

Дунд хэсэг (3-аас 5-р анги)
Гайхалтай тайлбар: Кардинал бага сургуулийн Александр Мерфи
Шилдэг шагнал: Лили Пулиотт, Арлингтоны уламжлалт сургууль
Гавьяаны шагнал: Анна Фединац, Кларемонт Иммерсион; Жулиа Фишер, Ashlawn бага сургууль; Майла Карр, Ноттингем бага сургууль; Айдан Кункл, Барретт бага сургууль; Сайдаршан Неветхан, Арлингтон хотын Монтессори улсын сургууль

Дунд сургуулийн хэлтэс (6-8-р анги)
Гайхалтай тайлбар: Ани Веерарагхаван, Свансон Мидд
Шилдэг шагнал: Жулиа Калдал, Ганстон Дунд; Надиа Лачхаб, Дороти Хамм Дунд
Гавьяаны шагнал: Кэйтлин Гуд, Уильямсбург Дунд; Мария Хосе Тарзиа Гордон, Кенмор Дунд; Наре Вилсон, Томас Жефферсон Мидд

Ахлах сургуулийн хэлтэс (9-12-р анги)
Гайхалтай тайлбар: Эвелин Ривс, Вэйкфилд Хай 

Хөгжмийн найруулга
Бага анги (2-р анги хүртэлх цэцэрлэг)
Гайхалтай тайлбар: Жошуа Ичел, Эскуэла Кэй
Шилдэг шагнал: Арлимэй Карсон, Арлингтоны Монтессори улсын сургууль
Гавьяаны шагнал: Мэттью Бэйли, Discovery Elementary; Авенли Жонс, Барретт бага; Саймон Шеферд, Кларемонт Иммерсион 

Дунд хэсэг (3-аас 5-р анги)
Гайхалтай тайлбар: Мариам Шехата, Тейлор бага сургууль
Шилдэг шагнал: Клэр Хокер, Жеймстаун бага сургууль; Акунна Исиадинсо, Арлингтоны Монтессори улсын сургууль; Шарлотт На, Ноттингем бага сургууль; Майкл Сето, Алис Вест Флотын бага сургууль
Гавьяаны шагнал: Кардинал бага ангийн Лилиан Бранк; Daniela DiSoco, Escuela Key; Вивиана Лукресиа Галлардо-Велез, Discovery Elementary; Санжана Жадхав, Арлингтоны уламжлалт сургууль 

Дунд сургуулийн хэлтэс (6-8-р анги)
Гайхалтай тайлбар: Мириам Ла, Уильямсбург Мидд
Шилдэг шагнал: Алэйна Сето, Томас Жефферсон Мидд
Гавьяаны шагнал: Ани Веерарагхаван, Свонсон Мидд

Фото зураг
Бага анги (2-р анги хүртэлх цэцэрлэг)
Гайхалтай тайлбар: Томас О'Дэй, Барретт бага ангийн
Шилдэг шагнал: Александра Смит, Discovery Elementary
Гавьяаны шагнал: Дилан Кирвин, Арлингтоны Монтессори улсын сургууль; Александр Шеферд, Кларемонт Иммерсион

Хэсэг (3-аас 5-р анги)
Гайхалтай тайлбар: Мейрона Рикарт, Арлингтоны уламжлалт сургууль
Шилдэг шагнал: Шарлотт На, Ноттингем бага сургууль
Гавьяаны шагнал: Зайн Ихмейдан, Арлингтоны Монтессори улсын сургууль; Линден Людлоу, Discovery Elementary; Жексон Вамсли, Жеймстаун бага сургууль

Дунд сургуулийн хэлтэс (6-8-р анги)
Гайхалтай тайлбар: Саманта Вонг, Свансон Мидд
Шилдэг шагнал: Сами Вириотин, Томас Жефферсон Мидд
Гавьяаны шагнал: Аваани Жолли, Виллиамсбург Дунд; Майлс Райт, Ганстон Мидд

Ахлах сургуулийн хэлтэс (9-12-р анги)
Гайхалтай тайлбар: Вивиан Альварадо, Вэйкфилд Өндөр

Visual Arts
Бага анги (2-р анги хүртэлх цэцэрлэг)
Гайхалтай тайлбар: Хантер Кампау, Тейлор бага сургууль
Шилдэг шагнал: Ажай Аулах, Discovery Elementary; Эндрю Сандовал, Арлингтоны Монтессори улсын сургууль; Портиа Виллемс, Алис Вест Флотын бага сургууль
Гавьяаны шагнал: Камила Альфаро, Кларемонт Иммерсион; Эмери Бернс, Жеймстаун бага сургууль; Тимоти Кохман, Ноттингем бага сургууль; Хосе Ралда Кабрера, Барретт бага сургууль; Китча Шанкар, Арлингтоны уламжлалт сургууль; Тео Уайтман, Кардинал бага; Жереми Виттенбергер, Ashlawn бага сургууль 

Дунд хэсэг (3-аас 5-р анги)
Гайхалтай тайлбар: Алия-Кэй Филаби, Арлингтоны Монтессори улсын сургууль
Шилдэг шагнал: Рен Людлоу, Жеймстаун бага сургууль; Аннабелл О'Дэй, Барретт бага анги
Гавьяаны шагнал: Аннабелл Каннингэм, Кларемонт Иммерсион; Trex Fein, Discovery Elementary; Скайлар Галлиани, Эскуэла Кэй; Эмили Ганбат, Арлингтоны уламжлалт сургууль; Маделин Хэмингер, Ноттингем бага сургууль; Селиа Килпатрик, Кардинал бага сургууль; Кэтрин Лейхтман, Эшлоун бага сургууль; Малиа Лукетт, Тейлор бага сургууль

Дунд сургуулийн хэлтэс (6-8-р анги)
Шилдэг орчуулга: Ганбатын Эгшиглэн, Дороти Хэмм Мидл
Шилдэг шагнал: Роя Стивенсон, Свансон Миддл
Гавьяаны шагнал: Лили Хартфорд, Уильямсбург Дунд; Миа Морет, Кенмор Дунд; Эва Торрико, Томас Жефферсон Мидд   

Ахлах сургуулийн хэлтэс (9-12-р анги)
Гайхалтай тайлбар: Габриэла Ромеро Мартинез, Вэйкфилд Хай