APS Мэдээ мэдээлэл

PTA-ийн Арлингтон дүүргийн зөвлөл 2017-18-ийн тусгалын ялагчдыг зарлав

Өнгөрсөн долоо хоногт ТХГН-ийн Арлингтон дүүргийн зөвлөлөөс 2017-18 оны тусгал тэмцээний ялагчдыг дүүргийн хэмжээнд зарлав.

Тусгал бол оюутнуудыг бүжгийн бүжиг, уран бүтээл, уран зохиол, хөгжмийн найруулга, гэрэл зураг, дүрслэх урлагт нийтлэг сэдэв дээр тулгуурлан бүтээл туурвихыг уриалсан үндэсний хэмжээний уралдаан, урлагийг сурталчлах хөтөлбөр юм. Энэ жилийн уриа нь “Хүрч хүрэхэд” байв. Сургуулийн өмнөх цэцэрлэгээс 12-р анги хүртэлх бүх оюутнууд орох боломжтой.

Ангилал, насны ангилал тус бүрээс шилдэг ялагчийг "Сэдвийн онцлох тайлбар" шалгаруулж, Хойд Виржиниа дүүргийн PTA тэмцээнд оролцохоор шалгарч байна. Хөтөлбөр нь улсын болон улсын хэмжээнд үргэлжилж байна.  

9 оны 2018-р сарын XNUMX-ний өдөр Вашингтон-Ли ахлах сургуульд Арлингтон дүүргийн нэрэмжит шагнал гардуулах ёслолын үеэр дараах оюутнуудыг ажил үйлсээрээ тэмдэглэнэ. 

бүжгийн
Бага анги (2-р анги хүртэлх цэцэрлэг)
Шилдэг тайлбар: Одри Портнер, Ноттингемийн бага сургууль
Онцгой шагнал: Чарли Уитман, МакКинли бага сургууль
Хөдөлмөрийн гавьяаны шагнал: Ева Левин, Такахое бага сургууль; Амелиа Уорлик, нээлт хийх бага сургууль 

Дунд хэсэг (3-аас 5-р анги)
Шилдэг тайлбар: Khory Ragsdale, Zachary Taylor бага сургууль
Шилдэг шагнал: Женевив Грувер, Арлингтон Шинжлэх Ухааны Сургууль; Ада Занни, нээлт хийх бага сургууль
Хүндэт шагнал: Лила Алми, Арлингтон уламжлалт сургууль; Аня Жолли, Ноттингемийн бага сургууль; Эллен Саммерс, Маккинли бага сургууль 

Дунд сургуулийн хэлтэс (6-8-р анги)
Гайхалтай тайлбар: София Ландер, Кенмор Дунд сургууль
Хөдөлмөрийн гавьяаны шагнал: Саманта О'Брайен, Уильямсбург хотын дунд сургууль 

кино
Бага анги (2-р анги хүртэлх цэцэрлэг)
Гайхалтай тайлбар: Элла Энгелхардт, Барретт бага сургууль
Шилдэг шагнал: Лена Салливан, Баркрофт бага сургууль
Хөдөлмөрийн гавьяаны шагнал: Лиа Добер, Маккинли бага сургууль; Эзра Ли, Арлингтоны уламжлалт сургууль; Шарлотт На, Ноттингемийн бага сургууль  

Дунд хэсэг (3-аас 5-р анги)
Гайхамшигтай тайлбар: Грэм Орзеа, Жеймстаун хотын бага сургууль
Шилдэг шагнал: Кейт Флум, Такахое бага сургууль; Кира Кеттлер, Маккинли бага сургууль; Tiago Woodyard, Түлхүүр бага сургууль
Хөдөлмөрийн гавьяаны шагнал: Анна Бродский, Арлингтон Шинжлэх Ухааны Сургууль; Элтайз Герцфельд, Ноттингемийн бага сургууль; Жэйкоб Ли, Арлингтон уламжлалт сургууль; Jonah Treitler, Discovery бага сургууль  

Дунд сургуулийн хэлтэс (6-8-р анги)
Гайхамшигтай тайлбар: Сэрен Юсуф, Гунстон дунд сургууль
Хүндэт шагнал: Вивьен Уильямс, Томас Жефферсон дунд сургууль  

Ахлах сургуулийн хэлтэс (9-12-р анги)
Шилдэг тайлбар: Эш Мартинес, Вэйкфилд ахлах сургууль
Онцгой шагнал: Коди Эриксон, Йорктаун ахлах сургууль 

Уран зохиол
Бага анги (2-р анги хүртэлх цэцэрлэг)
Гайхалтай тайлбар: Лила Войгт, Захари Тейлор бага сургууль
Шилдэг шагнал: Пабло Ока, Арлингтон уламжлалт сургууль; Софи Рейд, Гол бага сургууль; Нина Роберт, Такахое бага сургууль
Хөдөлмөрийн гавьяаны шагнал: Жозеф Боллер, Маккинли бага сургууль, Аря Чудивале, Арлингтон Шинжлэх Ухааны Фокус сургууль; Ever Rose Daddio, нээлт хийх бага сургууль; Сиддхарт Гош, Ноттингемийн бага сургууль; Жэй Лоренц, Жеймстаун хотын бага сургууль

Дунд хэсэг (3-аас 5-р анги)
Гайхамшигтай тайлбар: Амелиа Валдман, Такахое бага сургууль
Шилдэг шагнал: Жеймс Хортон, Захари Тейлор бага сургууль; Эмми Миллер, Маккинли бага сургууль; Луиза Моран, Арлингтоны уламжлалт сургууль; Эндрю Йу, Claremont Immersion бага сургууль
Хөдөлмөрийн гавьяаны шагнал: Ведика Чудивале, Арлингтон Шинжлэх Ухааны Сургууль; Белла ДеФилиппи, Урт салбар бага сургууль; Натали Фауст, Гол бага сургууль; Майя Гибел, Ashlawn бага сургууль; Чарли Лоренц, Жеймстаун хотын бага сургууль; Сьерра Плоуман, Оакриджийн бага сургууль; Лорен Упадхаяа, Илтгэл бага сургууль; Аида Янг, Ноттингемийн бага сургууль

Дунд сургуулийн хэлтэс (6-8-р анги)
Шилдэг тайлбар: Ануж Хемка, Томас Жефферсон дунд сургууль
Шилдэг шагнал: Аннабелле Эрвин, Свансон дунд сургууль; Шарлотте Папакосма, Гунстон Дунд сургууль
Хөдөлмөрийн гавьяаны шагнал: Ханна Бун, Кенмор Дунд сургууль; Кристофер Путнам, Уильямсбургийн дунд сургууль

Ахлах сургуулийн хэлтэс (9-12-р анги)
Шилдэг тайлбар: Тейлор Уэлч, Йорктаун ахлах сургууль 

хөгжим
Бага анги (2-р анги хүртэлх цэцэрлэг)
Шилдэг тайлбар: Мэйсон Мирабиле, Дискавери бага сургууль
Шилдэг шагнал: Лиллиан Брэнк, Маккинли бага сургууль; Madeline Compton, Жеймстаун хотын бага сургууль; Аниша Ветарагаван, Такахое бага сургууль
Хүндэт шагнал: Одри На, Ноттингемийн бага сургууль; Алисия Понтиф, гол бага сургууль; Майкл Сзето, Патрик Хенри бага сургууль; Ананда Таггарт, Арлингтоны Шинжлэх Ухааны Фокусын сургууль 

Дунд хэсэг (3-аас 5-р анги)
Шилдэг тайлбар: Алекс Фоерколб, Маккинли бага сургууль;
Шилдэг шагнал: Лайла Эйзенберг, Урт салбар бага сургууль; Жулиа Грин, Барретт бага сургууль; Айдан О'Коннелл, нээлтийн бага сургууль
Хүндэт шагнал: Жеймс Жэйкобс, Арлингтон уламжлалт сургууль; Сьерра Плоуман, Оакриджийн бага сургууль; Майкл Рендак, Ashlawn бага сургууль; Жилиан Сайрс, Захари Тейлор бага сургууль 

Дунд сургуулийн хэлтэс (6-8-р анги)
Шилдэг тайлбар: Линдсей Глачкум, Уильямсбург хотын дунд сургууль 

Фото зураг
Бага анги (2-р анги хүртэлх цэцэрлэг)
Гайхалтай тайлбар: Эмилио Мучетти, Ноттингемийн бага сургууль
Онцгой шагнал: Оуэн Курьер-Смит, KW Barrett бага сургууль
Хөдөлмөрийн гавьяаны шагнал: Константин Безас, Арлингтон уламжлалт сургууль; Жозеф Боллер, Маккинли бага сургууль; Селест Плоуман, Оакриджийн бага сургууль; Мира Шомали, Арлингтоны Шинжлэх ухааны чиглэлээр ажилладаг сургууль; Аманда Тарплей, Такахое бага сургууль

Дунд хэсэг (3-аас 5-р анги)
Шилдэг тайлбар: Сеш Сударшан, Такахое бага сургууль
Шилдэг шагнал: Калл ДелВечкио, Арлингтон уламжлалт сургууль; Каден Хенаулт, Захари Тейлор бага сургууль
Хөдөлмөрийн гавьяаны шагнал: Александра Каллиникос, Арлингтон Шинжлэх Ухааны Сургууль; Аня Жолли, Ноттингемийн бага сургууль; Эрин Кинг, Маккинли бага сургууль; Эллисон Миллер, Жеймстаун хотын бага сургууль; Уильям О'Салливан, Илрүүлэлтийн бага сургууль; Пьер Родриг, Патрик Генри бага сургууль; Элла Смит, Ashlawn бага сургууль; Лукас Толентино, Баркрофт бага сургууль; Майлз Райт, Гол бага сургууль; Эндрю Йу, Claremont Immersion бага сургууль

Дунд сургуулийн хэлтэс (6-8-р анги)
Гайхамшигтай тайлбар: Харпер Шаттюк, Свансон дунд сургууль
Хөдөлмөрийн гавьяаны шагнал: Тамзин Фолз, Кенмор Дунд сургууль; Жексон Фредерик, Гунстон дунд сургууль; Майя Капур, Томас Жефферсон дунд сургууль; Женна Пивник, Уильямсбургийн дунд сургууль

Ахлах сургуулийн хэлтэс (9-12-р анги)
Шилдэг тайлбар: Талия О'Брайен, Вэйкфилд ахлах сургууль
Хөдөлмөрийн гавьяаны шагнал: Мариэль Бакуэдано, Йорктаун ахлах сургууль

Visual Arts
Бага анги (2-р анги хүртэлх цэцэрлэг)
Гайхалтай тайлбар: Пейтон Жонсон, Дискавери бага сургууль
Шилдэг шагнал: Эстелла Хиннант, Түлхүүр бага сургууль; Ариана Лосос, Арлингтоны Шинжлэх ухааны төвлөрсөн сургууль Одри Портнер, Ноттингемийн бага сургууль; Амелиа Янг, Кларемонтын дүрийн дунд сургууль
Хөдөлмөрийн гавьяаны шагнал: Камилла Басурто, Баркрофт бага сургууль; Жоржиа ДеФилипи, Урт салбар бага сургууль; Claire Hocker, Жеймстаун хотын бага сургууль; Александр Керр, KW Barrett бага сургууль; Райли МакФаррэн, Маккинли бага сургууль; Роберт Мур, Патрик Хенри бага сургууль; Алиша Оберои, Такахое бага сургууль; Гавин Рамбоз, Арлингтон хотын уламжлалт сургууль; Лила Рид, Захари Тейлор бага сургууль; Лаура Сантос, Дрю моделийн бага сургууль; Raghav Тандон, Ashlawn бага сургууль

Дунд хэсэг (3-аас 5-р анги)
Шилдэг тайлбар: Ава Каннади, Жеймстаун бага сургууль
Шилдэг шагнал: Шон Блэйвэй, Урт салбар бага сургууль; Риз Кларк, Захари Тейлор бага сургууль; Райли Хумс, Barcroft бага сургууль; Флора Гутовски, Урт салбар бага сургууль; Жаяа, Ноттингемийн бага сургууль; Ti'Mere Thomas, Арлингтоны уламжлалт сургууль; Элисон Венхуис, Патрик Генри бага сургууль; Алек Ванат, Арлингтоны Шинжлэх Ухааны Фокусын сургууль
Хүндэт шагнал: Сэм Чессер, Маккинли бага сургууль; Хелонна Фриман, Ashlawn бага сургууль; Фаррелл Хидаят, KW Barrett бага сургууль; Мариам Ла, Такахое бага сургууль; Sage Parsons, Oakridge бага сургууль; Габриела Рийцер, Кларемонт дүрийн бага сургууль; Addison Smith, нээлт хийх бага сургууль; Габриелла Тамбурро, Гол бага сургууль

Дунд сургуулийн хэлтэс (6-8-р анги)
Онцлох тайлбар: Индра Мунгунсух, Томас Жефферсон дунд сургууль; Vaughn Walkosak, Томас Жефферсон дунд сургууль
Шилдэг шагнал: Мэйси Жордан, Кенмор Дунд сургууль
Хөдөлмөрийн гавьяаны шагнал: Робин Глисон, Гүнстон Дунд сургууль; Сидней Полли, Свонсон дунд сургууль; Жон Томас, Уильямсбургийн дунд сургууль  

Ахлах сургуулийн хэлтэс (9-12-р анги)
Шилдэг тайлбар: Астрид Хенкл, Вэйкфилд ахлах сургууль
Онцгой шагнал: Йорктаун ахлах сургуулийн Доминик Кокозза
Хөдөлмөрийн гавьяаны шагнал: Йорктаун ахлах сургуулийн Ноэль Бенсаид